2015

Red Bull Amaphiko

Soweto, Güney Afrika'daki ilk başarılı Red Bull Amaphiko Akademisi'nden sonra, 2014'te kurulan Sao Paolo (Brezilya) ve Cape Town (Güney Afrika) akademileriyle program genişledi. Uluslararası katılımcılar ve mentorlar, her iki akademide de toplumda pozitif bir değişim yaratmak için yaratıcı yanlarını ortaya koyan ve enerji harcayan genç girişimcilere 18 aylık gelişim programı kapsamında ilham verdi ve destek oldu.

Red Bull Ampahiko'yu keşfet.

NASSER AL ATTIYAH: DAKAR ZAFERİ VE 3 HAFTA İÇİNDE 3 ŞAMPİYONLUK

Nasser Al Attiyah 2015'in Ocak ayında Dakar Rallisini, sonrasında ise Kıtalararası Ralli Şampiyonası, Orta Doğu Ralli Şampiyonası ve Dünya Ralli Şampiyonası-2'yi 3 haftalık bir sürede kazandı.

Carissa Moore - 3. kez Dünya Şampiyonu

Carissa Moore 3. kez Dünya Şampiyonu oldu.

Red Bull Sound Select Los Angeles'ta 30 Gün'ü sunar.

İkinci kez düzenlenen festivalin 30 günlük Los Angeles çıkarması kapsamında break müzikte uluslararası düzeyde tanınan sanatçıların yanı sıra Red Bull Sound Select'in seçtiği yeni çıkış yapan sanatçılar da yer aldı.

İnternet sitesine göz at

The Wanton Bishops

Red Bull, Lübnanlı blues/rock grubu The Wanton Bishops'u kökenlerine inip yeni albümlerine ilham olması için Amerika'nın güneyine doğru bir yolculuğa çıkardı.

Thre3style Dünya Finali

Hayatımı müziğe verdim, ve bu gece müzik de bana karşılığını verdi". Şilili DJ Byte 2015 Red Bull Thre3stle dünya şampiyonu olduktan sonra kalabalığa bu şekilde teşekkür etti. Şampiyonaya 6 binden fazla sanatçı katıldı ve 6 büyük konser verildi.

İnternet sitesine göz at

Kenny Belaey - Slack Line

Slack Line/High Line'ı bisikletle geçen ilk bisikletçi.

Sebastien Ogier 3. kez Dünya Ralli Şampiyonu

Sebastien Ogier 3 ralli kala Avustralya Rallisi'ni kazanarak, ard arda kazandığı 3. Dünya Ralli Şampiyonluğunu ilan etti.

Red Bull Barnstorming

İngiliz pilotlar Paul Bonhomme ve Steve Jones bir binanın içerisinden uçaklarla formasyon halinde geçen dünyadaki ilk pilotlar oldu.

Bonnarroo Red Bull TV'de canlı yayında

Bir çiftlikte 4 gün boyunca ve 3 kanal tarafından yayınlanan festivalde Billy Joel'dan Mumford & Sons'a kadar birçok efsanevi isim 30 saatin üzerinde performans sergiledi.

Daha fazlası Red Bull TV'de

Wings for Life World Run 2. kez düzenleniyor

3 Mayıs 2015'te, dünya çapında milyonlarca izleyici tarafından desteklenen ve izlenen Wings for Life World Run etkinliğinde toplam 102.800 koşucu yarıştı. Bu yarış sürecinde Wings For Life vakfı ve tek amaçları olan omurilik sakatlığına çare bulunması için farkındalık arttırıldı ve onlara 4,2 milyon Euro'luk bağış yapıldı.

Wings for Life World Run'a sen de katıl

Billy Morgan Quad Cork

Billy Morgan snowboard'da "quad cork" hareketini ilk kez başaran insan oldu.

AWOLNATION yeni albümü "Run"ı piyasaya sürdü

7 Mart 2015'te AWOLNATION Red Bull Records'da 2. albümünü çıkardı. Albümdeki "I am" şarkısı Red Bull TV Dünyası kampanyasıyla dünya çapında yayınlandı.

Donmuş Şelale Will Gadd

Will Gadd donmuş Niagara şelalelesini ilk defa tırmandı.

Lindsey Vonn 63 galibiyet ile kadın dağ kayakçılığında yeni bir rekor kırdı

Lindsey Vonn 19 Ocak 2015'te Cortina d'Ampezzo, İtalya'da elde ettiği 63. zaferi ile uzun süredir kırılamayan kadınlar Dünya Kupası rekorunu kırdı. Vonn, 18 Ocak günü Downhill yarışında Avusturya'lı Annemarie Moser-Pröll'ün 1980'de kırdığı rekor ile eşit seviyeye ulaşmıştı.

Bütün yıllara bak