2001

RED BULL CRASHED ICE - KURALLAR BASİTTİR: EN ÖNCE AŞAĞIYA ULAŞAN KAZANIR.

1. Red Bull Crashed Ice

Dünyanın dört bir yanından sporcular ilk yarış için Stockholm'e toplandı - insanlar hokey buz patenleri giyerek aralık atlayışları, buz basamaklar ve jilet gibi keskin virajlarla dolu 300 metre uzunluğundaki, yokuş aşağı bir buz pistinde yarıştılar. Spora Ice Cross Downhill, yarışa da Red Bull Crashed Ice adı verildi.

Red Bull Crashed Ice'ı ziyaret edin

Red Bull Junior Team

2001'de kurulan Red Bull Junior Team dünyanın genç yarış yeteneklerine yönelik en başarılı ilerleme programıdır. Salzburg yakınlarındaki Thalgau'da bulunan Red Bull Teşhis ve İdman Merkezi geleceğin Formula 1 Şampiyonlarını bulmak için kilit araçlardır. 2004'te Christian Klien Formula 1'e giren ilk Red Bull Junior oldu. Sebastian Vettel 2008'de Monza'da Formula 1 Grand Prix'i kazanan ilk Red Bull Junior oldu.

Red Bull Rampage

1. Red Bull Rampage

Red Bull X-Fighters

2001'de Valencia'da düzenlenen ilk Red Bull X-Fighters etkinliği serbest stil motorkros ekstrem sporuyla bölgenin yerel boğa güreşi geleneğini karıştıran tamamen yeni ve inovatif bir etkinlik konseptinin ilk örneğiydi. 2002'de etkinlik Madrid'e, 2005'te de Mexico City'ye gitti ve o yıldan beri bu şehirde düzenli olarak yapıldı. 2008'de Red Bull X-Fighters Dünya Turu doğdu ve ABD, Brezilya, Meksika, İspanya, Almanya ve Polonya'da etkinliklere sahne oldu. Sonraki yıllarda Red Bull X-Fighters yeni mekanlar, yeni sürücüler ve yepyeni numaralar içeren yeni Dünya Turlarıyla seviyeyi daha da yükseltti.

Red Bull X-Fighters'ı ziyaret edin

Taurus Dünya Dublörlük Ödülleri

Taurus Dünya Dublörlük Ödülleri, film endüstrisinin değeri bilinmeyen kahramanlarını, dünyanın en iyi dublörlük profesyonellerini ödüllendirir. Bu kişiler en korkutucu akrobatik hareketleri yaparak filmleri izleyen insanlara aksiyon ve heyecan getirmek için hayatlarını tehlikeye atarlar. Taurus ödülleri endüstrinin en iyi ve en parlak dublörlerine sinema filmlerindeki olağanüstü performansları için verilir.

Taurus Dünya Dublörlük Ödülleri'ni ziyaret edin

Bütün yıllara bak