2006

1. Red Bull Paper Wings Dünya Finali

DAHA YÜKSEĞE, DAHA HIZLI, DAHA UZAĞA

Red Bull Paper Wings bir sayfa kağıdın, birçok fikrin ve biraz da üst kol gücünün spor tarihine adınızı yazdırmanızı sağlayabileceği benzersiz bir etkinliktir. 2005/2006 sezonunda 50 ülkeden 10.000'i aşkın yarışmacı ana etkinliğe süzülme hedefiyle dünyanın dört bir yanındaki 260 eleme raunduna katıldı. En Uzun Havada Kalma Süresi, En Uzun Mesafe ve Akrobasi kategorilerinde kazananlar ödüllendirildi.

Red Bull Paper Wings'i ziyaret edin

RED BULL TOURBUS

Red Bull Tourbus eski tarz bir Mercedes turist otobüsüdür. Yeni bir motorla yeniden yapılmıştır ama hala özgün tarzında tutulmaktadır ve sade marka logolarına sahiptir. Amaç uyuma imkanları sunan, çatısında da bir sahne barındıran bir otobüs yapmaktı. Red Bull Almanya birçok yeni yükselen grup ve etkinlikler için yıllık tur programları oluşturarak bu yenilikçi aracı müzik sahnesine entegre etti. Ayrıca ünlü grupların Tourbus'ı albüm çıkış partileri ve basın toplantıları için mekan olarak kullandıkları bazı projeler de oldu.

Red Bull Tourbus'ı ziyaret edin

Aya iniş

Aya iniş reklamı bu tarihi ana getirilmiş esprili bir yorumdur ve Rusya'dan ABD'ye kadar 24 ülkede büyük bir başarıyla yayınlanmıştır.

RED BULL NASCAR

Red Bull Racing Team - NASCAR'ın kuruluşu
Bütün yıllara bak