2007

RED BULL SOUNDCLASH'TE İKİ MÜZİK SANATÇISI KARŞI KARŞIYA SAHNELERDE KARŞILAŞIR VE TEK BİR SEYİRCİ TOPLULUĞUNA ÇALAR.

Red Bull Soundclash, iki rakip grubu sınırları zorlayan tür ve müzik geleneklerinin engellerini yıkan bir konserde bir araya getirir. Red Bull Soundclash, kendini çok ciddiye almayan bir gruplar kapışması ve izleyicileri keyiften çılgına çeviren bir stereo müzik düellosudur. Her grup hünerini sergilerken iki farklı stil ve tür seyircilerin başlarının üzerinde çarpışır.

Red Bull Soundclash'i ziyaret edin

FC RED BULL SALZBURG AVUSTURYA ŞAMPİYONU OLDU

Red Bull Salzburg, şampiyonluk kupasını müzesine götürdü. 2006/2007 sezonu Salzburg'da gelmiş geçmiş en iyi futbol sezonu oldu. Şampiyon takım 75 puan toplayarak kulüp rekorunu kırdı.

EC RED BULL SALZBURG AVUSTURYA ŞAMPİYONU OLDU

Red Bull Salzburg, sekiz takımın mücadele ettiği, kendi evindeki 28 maçtan sadece birini kaybettiği olağanüstü bir normal sezonun ardından playofflarda da kusursuz bir performans sergiledi. Takım yarı finalde (beş maçın en iyisi) Vienna Capitals'e karşı üst üste üç zafer kazandıktan sonra finalde Villach'ta VSV'ye karşı bir maç kaybetti ve Avusturya'nın gelmiş geçmiş ilk buz hokeyi şampiyonasını 4:1 galibiyet skoruyla kazandı.

RED BULL RECORDS

Red Bull Records pazarlama, dağıtım ve sanatçı ilişkilerine yenilikçi bir yaklaşım getiren, ileriyi düşünen bir müzik şirketidir. Red Bull Records sanatçıların etkisini dikkate alır ve popüler kültürü ilerletmeye çalışır. Şirket bir dizi seçkin müzisyeni / grubu Red Bull ailesinin içinde tutmamıza onları, benzersiz bir biçimde desteklememize izin verir.

LOS ANGELES'TAKİ RED BULL STUDIO'YA HOŞ GELDİNİZ.

Burası lüks ve rahat bir ortamda, birinci sınıf prodüksiyon araçlarıyla benzersiz bir kayıt deneyimi sağlayarak, müzisyenleri desteklemek için kurulmuş dünya standartlarında, çok gelişmiş bir kayıt tesisidir.

Red Bull Studio'yu ziyaret edin

RED BULL AIR RACE RIO'DA

Air Race bir milyon kişilik rekor bir izleyici topluluğu tarafından izlendi. Bu, bütün air Race Serisi'nin ve Brezilya spor tarihinin izlenme rekoruydu.

Bütün yıllara bak