2010

SEBASTIAN VETTEL VE RED BULL RACING

1. FORMULA 1 DÜNYA SÜRÜCÜLER VE ÜRETİCİLER ŞAMPİYONLUĞU

Red Bull Racing takımın Interlagos'taki Brezilya Grand Prix'de sezonun sekizinci zaferini kazanmasının ardından 2010 Formula 1 Üreticiler Şampiyonluğunu kazandı. Sebastian Vettel bu yılki onuncu pol pozisyonundan başladığı sezonun son yarışına hakim olarak 2010 Dünya Sürücüler Şampiyonluğunu elde etti.

RED BULL X-FIGHTERS MOSKOVA'NIN KIZIL MEYDAN'INDA DÜNYACA ÜNLÜ KREMLİN'İN ÖNÜNDE.

Red Bull Music Studio Londra

Londra stüdyosu çeşitli yerel ve uluslararası müzik yeteneklerine güncel ve gelişkin bir kayıt ve prodüksiyon tesisinde çalışma imkanı sağlayarak İngiliz müziğini desteklemeyi amaçlar. Her Cuma, Red Bull Studio NME Radio ile canlı bir yayına ev sahipliği yapar.

Red Bull Music Studio Londra'yı ziyaret edin

NEW YORK, NEW YORK

New York'ta Red Bull Arena'nın açılması

Bu tarihi bir gece ve yeni bir çağın başlangıcıydı: 20 Mart'ta Red Bull Arena'nın Büyük Açılışında New York Red Bulls efsanevi Brezilya takımı Santos FC'ye karşı ilk yarıda üç gol atarak 3-1 galip geldi.

New York Red Bulls'u ziyaret edin

RED BULL AIR RACE NEW YORK'TA

SÉBASTIEN LOEB İÇİN ÜST ÜSTE 7. DÜNYA RALLİ ŞAMPİYONLUĞU.

2010 Rally de France

Fransız Sébastien Loeb ve copilotu Daniel 2010 Rally de France'ta kariyerlerinin 60. zaferini kazanarak üst üste 7. Dünya Şampiyonluklarını elde ettiler. Dani Sordo ve Diego Vallejo'nun ikinci olmasıyla Citroën Total World Rally Team altıncı Üreticiler Dünya Şampiyonluğunu kazandı.

Red Bull Rally'yi ziyaret edin

RED BULL KTM FACTORY TEAM MX, MX2 VE KADINLAR MOTOKROS DÜNYA ŞAMPİYONLUĞUNU KAZANDI

2010 Red Bull KTM Factory Team'in gelmiş geçmiş en başarılı sezonuydu. İtalyan Tony Carieli MX1 sınıfında şampiyon oldu, Marvin Musquin MX2 Dünya Şampiyonluğunu elde etti ve Steffi Laier de Kadınlar Motokros Dünya Şampiyonluğunu aldı, böylece takım en önemli üç Motokros Dünya Şampiyonluğunda yenilmez armada oldu.

RED BULL BC ONE TOKYO'DA

Bütün yıllara bak