2011

RED BULL MÜZİK AKADEMİSİ

Red Bull Müzik Akademisi 12. yılında Red Bull'un Matadero Madrid'deki kalıcı müzik mekanında başladı. Başvuran 93 ülkeden 4.000'i aşkın kişi arasından seçilen 60 katılımcı iki haftalığına bir araya geldi.

Red Bull Racing

Red Bull Racing 5.602 metre irtifadaki dünyanın en yüksekteki taşıt trafiğine uygun yolundan geçti.

CASEY STONER MOTOGP DÜNYA ŞAMPİYONASI'NI KAZANDI (2. ŞAMPİYONLUK).

Ne Sürücü Ama

Casey Stoner 10 GP kazanarak ve 17 yarıştan 16'sında podyuma çıkarak 2011 MotoGP Dünya Şampiyonası'na damgasını vurdu. 12 kere pol pozisyonundan başladı ve 7 en hızlı tur elde etti.

41. DÜNYA ŞAMPİYONLUĞU

BJÖRN DUNKERBECK

Türkiye'nin Alaçatı ilçesinde düzenlenen PWA şampiyonaları etkinliği güneşin, dalgaların ve rüzgarın kusursuz birleşimiyle rüzgar sörfünün en büyük ikonlarından birinin başarıya dönüşü için ideal koşulları sağladı.9 Ağustos 2011

Dunkerbeck'in internet sitesini ziyaret edin

SÉBASTİEN LOEB ARKA ARKAYA 8 DÜNYA ŞAMPİYONLUĞU KAZANAN İLK SÜRÜCÜ OLDU.

RED BULL FLYING BACH AVRUPA TURNESİ

Klasik müzikle break dansı birleştiren Red Bull Flying Bach en üstün kültürler karışımıdır. 2011'de Red Bull Flying Bach 5 ülkede (Almanya, Danimarka, Avusturya, İsviçre) 50'yi aşkın yok satan gösteriyle Avrupa'yı fethetti.

GELMİŞ GEÇMİŞ EN GENÇ LPGA GALİBİ

Alexis Thompson Navistar L.P.G.A.'sındaki zaferiyle gelmiş geçmiş en genç Kadınlar Profesyonel Golf Birliği etkinliği galibi oldu. Klasik.

Dakar Rallisi'nde Red Bull için üç zafer birden

100. VE 1. RED BULL UCUS GÜNÜ

1992'deki ilk etkinlikten bu yana Red Bull ucus günü etkinlikleri 42 farklı ülkede düzenlendi. 2011'de 100. Red Bull ucus günü İrlanda'nın Dublin şehrinde düzenlenecek ve ilk defa Red Bull ucus günü Trinidad Tobago'ya gelecek.

TOM CRUISE SÜRÜYOR

Tom Cruise Red Bull Racing Formula 1 otomobilini sürdü

CARISSA MOORE ASP DÜNYA ŞAMPİYONU OLDU

Red Bull BC One'a Giden Yol

Red Bull BC One dünyanın en ikonik B-boy etkinliği ve resmi break dans dünya şampiyonasıdır. Etkinlik sayısı 2010'da bir taneyken 2011'de 38 taneye yükseldi. 2011 Dünya Finali Rusya'daki ünlü Moskova Sirki'nde yapıldı.

SEBASTIAN VETTEL VE RED BULL RACING FORMULA 1, SÜRÜCÜLER VE ÜRETİCİLER ŞAMPİYONLUKLARINI KAZANDILAR

Sebastian Vettel Japonya Grand Prix'de üçüncülüğü elde ederek 2011 Dünya Sürücüler Şampiyonası'nı kazandı ve iki kere Dünya Şampiyonu olan en genç sürücü unvanını elde etti.

TONY CAIROLI DÜNYA ŞAMPİYONU

Antonio Cairoli 2011'de 3. MX1 Dünya Şampiyonluğunu kazandı. 2005 ve 2007'deki MX2 zaferlerinin ardından gelen bu şampiyonlukla bütün zamanların en iyileri arasına girdi. Sezon başlarındaki diz sakatlığından kurtularak seriye hakim oldu ve Almanya'nın Gaildorf şehrindeki Avrupa GP'de kariyerinin 43. Grand Prix zaferini ve şampiyonluğu elde etti.

Bütün yıllara bak