2012

Red Bull Stratos

Uzayın eşiğinden Dünyaya Serbest atlayış başarısı

Felix Baumgartner (Avusturya) ve uzmanlardan oluşan ekibi 38969 metrede gelmiş geçmiş en büyük helyum balonlarının birinden atladıktan sonra ses hızını aşmayı başardı. Bu görev uzay görevlerini daha güvenli hale getirmek için önemli bilimsel veriler elde etti ve yeni nesil bir uzay elbisesi geliştirdi. Bütün dünya seyrediyordu (örneğin 8,000,000 canlı YouTube izleyicisi.)

Red Bull Stratos'u ziyaret edin

RED BULL MUSIC ACADEMY RADIO

Miksler, röportajlar ve canlı kayıtlar

RBMA Radio internette en yeni özenle seçilmiş parçalar için en büyük kaynaklardan biridir. RBMA Radio Ağustos 2012’deki yeniden açılışıyla benzersiz, çizgisel olmayan bir radyo platformu sundu.

Red Bull Müzik Akademisi Radyosu'nu ziyaret edin

Red Bull Müzik Akademisi - Kültür Çatışması

RED BULL DAKAR RALLİSİ

Dakar Rallisi'nde motosiklet kategorisinde Red Bull ilk üç sırayı elde etti

Cyril Despres (Motosiklet) 2012 Dakar Rallisi'nde zafer kazanarak dördüncü Dakar galibiyetini elde ederken diğer Red Bull sürücüleri Marc Coma ve Helder Rodrigues sırasıyla ikinci ve üçüncü oldular.

RED BULL İKİ MX ŞAMPİYONLUĞU KAZANDI

Tony Carioli MX1 Dünya Şampiyonluğunu kazandı (4. MX1 şampiyonluğu ve Jeffrey Herlings de ilk MX2 Şampiyonluğunu elde etti

DENİZE AÇILIN

Awolnation’ın “sail”i platin plak aldı

Sebastian Vettel ve Red Bull Racing üçüncü kere (2010, 2011 ve 2012) Çift F1 Dünya Şampiyonluğu elde ettiler.

LINDSEY VONN REKORLAR KIRMAYA DEVAM EDİYOR

Schladming'teki Dünya Kupası finalinde Lindsey bir sezonda 1980 puan alarak yeni Janica Kostelic’e ait dünya rekorunu tarihe gömdü.

Lindsey Vonn'u ziyaret edin

DAVİD LAMA SERBEST TIRMANIŞ TARZINI KULLANARAK 3128 METRE YÜKSEKLİĞİNDEKİ CERRO TORRE'YE ÇIKAN İLK KİŞİ OLDU.

MONEYBROTHER

İsveçli şarkı yazarı/şarkıcı moneybrother dünya çapında dört farklı Red Bull stüdyosunda (Los Angeles, Auckland, Cape Town ve Londra) ve ayrıca Rio de Janeiro, Chicago ve Jamaika'nın Kingston şehrinde kaydedilmiş yeni albümü "Start A Fire"ı çıkardı.

X-GAMES L.A.

Sébastien Loeb Arka Arkaya 9 Dünya Şampiyonluğu Kazanan İlk Sürücü Oldu Ve Ayrıca L.A.'deki X-Games'te Rallycross'ta Altın Madalyayı Kazandı.

Sébastien Loeb'in profilini ziyaret edin

Bütün yıllara bak