2014

Yeni yıl kararları

Yeni yıl kararları kampanyası binlerce insana kendi kararlarını yaratmasında olanak sağlayarak onların 2015 yılına kanatlanarak motive bir başlangıç yapmasına yardımcı oluyor.

Verilen bazı kararlara göz atın.

20 before 15

Red Bull - along with some of the most inspiring artists from their creative network - curated a selection of songs for music lovers to bring in the new year and highlight some of the best artists and projects of the year.

Jessica Fox bir yılda dört farklı dünya şampiyonluğu kazandı.

Avusturalya'lı 19 yaşındaki Jessica Fox U23 Dünya Şampiyonası Finali'nde C1'de Penrith'de önemli bir zafer elde etti. Fox geçen yıl C1'i kazanıp K1 finalinde kaybederek yaşattığı hayal kırıklığını telafi edip U23 seviyesinde K1 ve C1'i birlikte kazanan ilk kadın olarak tarihe geçti. Jessica'nın başarı hikayesi Deep Creek'deki Dünya Şampiyonası'nda devam etti. Jessica K1 kano slalom finalinden sonra tarihe geçen çift Dünya Şampiyonluğunu tamamladı. Jessica'nın Dünya Şampiyonası'nda K1/C1'i birlikte kazanan ilk kadın olması C1 ünvanını 24 saat öncesinden savunduktan sonra kesinleşti."Kazanmak inanılmazdı. "Oraya gittiğim zaman bu sabah ki hızımı elde edip bazı hatalarımı düzeltirsem mücadele edip madalya bile kazanabileceğimi biliyordum. Çift başarı elde etmek, girdiğim iki yarışı da kazanmak... daha iyi gidemezdi. " dedi Fox.

Toni Cairoli 8. kez Motocross Dünya Şampiyonu oldu.

Red Bull KTM Factory Racing'den Tony Cairoli Goias-Brezilya'da gerçekleşen Grand Prix'de 8. kez dünya motocross şampiyonu oldu.

Toni Cairoli'nin profilini görüntüle.

Fuschl ofisinin açılışı

2014 yılında Red Bull'un Fuschl Am See'deki ana merkezi 14 bronze bulls'un da eklenmesi ile tamamlandı.

Formula 1 Avusturya'ya geri döndü

After more than a decade off the calendar, F1 returned to Austria, to the mountains of the Styrian region and the Red Bull Ring in 2014.

Race Track

1st Formula 1 victory for Daniel Ricciardo

Daniel ilk Formula 1 sezonunda Infiniti Red Bull Racing ile Montreal'de ilk zaferini elde etti ve 2014 Dünya Şampiyonası'nda 3. olarak oldu.

Daniel Ricciardo'nun profili için tıkla

Red Bull Tag Am See with Cro

Mükemmel bir günde, üç ülkede ve gölde üç Cro-concerts.

Dönüm noktalarını keşfet

Skrillex Mothership Tour

Skrillex debuted his brand new epic stage show at Coachella, which he had worked on with Red Bull, to create one of this years most innovative and talked about live performances.

Behind the scenes of Skrillex’s 2014 tour

Wings for Life World Run

Wings for Life'ı desteklemek için başlatılan Wings for Life World Run'ın ilk etkinliği ile Omurilik Hastalığı tedavisine yardım başladı.Wings for Life World Run tüm kıtalarda aynı anda başlatılan tek küresel spor yarışması. 2014 yılında yarışma 32 ülkede 34 farklı lokasyonda yer aldı. Bitiş çizgisini geçtikten sonra dünya çapındaki koşucular birbirlerine karşı aynı anda yarışıyorlar ve yakalama aracı tarafından en son yakalanan dünya şampiyonu oluyor ve tabii ki yarışmaya katılan herkes koşamayanlar için koşuyor.

Parçası olduğundan emin ol

Pharrell Google+ Hangout

Exclusive same day release of multi-award winning artist Pharrell's track 'Come Get it Bae' for World of Red Bull campaign. This was followed by a Google+ Hangout at Red Bull Studios Los Angeles which lasted for nearly two hours to plug his brand-new (second) solo album G I R L.

Watch the entire Google+ Hangout here.

Red Bull Amaphiko

İlk Red Bull Amaphiko Academy Nisan 2014'te Soweto Güney Afrika'da gerçekleşti. 10 gün boyunca Academy yerel ve uluslararası katılımcıların önderliğinde enerjisini ve yaratıcılığını kendi toplumlarında pozitif bir değişiklik yapmak için kullanan genç sosyal girişimci gruplarını gördü.

Red Bull Amaphiko'yu keşfet.

Bütün yıllara bak